O firmie

PANTERA SECURITY to firma stworzona przez ludzi, którzy latami zbierali doświadczenie w zakresie ochrony imprez, osób i mienia.
Nasza Firma istnieje na polskim rynku od 2010 roku wciąż poszerzając ofertę usług ochrony. W ciągu tego czasu wyspecjalizowaliśmy się w ochronie osób oraz imprez mając za sobą zapewnienie bezpieczeństwa podczas jednych z najważniejszych i największych zarazem eventów w Polsce.
Jako jedna z nielicznych firm wprowadziliśmy „Zintegrowany System Bezpieczeństwa Imprezy” zapewniając własne zabezpieczenie medyczne utrzymując jednocześnie ład i porządek publiczny w czasie imprez.

Ochrona osób jest wykonywana przez specjalnie wyszkolony w tym celu personel. Mamy za sobą szereg zleceń od ochrony artystów przez rożnego rodzaju osobistości, sportowców i osoby prywatne.

Nasi pracownicy doskonalą swoje umiejętności przechodząc cykliczne kursy w zakresie ochrony: technik interwencyjnych, samoobrony, zagadnień prawnych oraz innego rodzaju szkolenia specjalistyczne tj. szyki ochronne podczas pracy na stadionie itp.

W zapewnieniu bezpieczeństwa najważniejsze jest zaangażowanie osób dbających o nie.

Piotr Zygadlewicz